Cofnij do listy dofinansowań
SPECTRA - szkolenia przewóz zwierząt, SEP, spawalnicze, wodne, leśne, kosmetyczne, zawodowe

Baza Usług Rozwojowych

Odkryj Potencjał Dofinansowania BUR - Klucz do rozwoju Twojej firmy

Dlaczego warto inwestować w dofinansowanie BUR?

W dobie ciągłych zmian gospodarczych, kluczowe jest inwestowanie w rozwój kompetencji zarówno pracodawców, jak i ich pracowników. Dofinansowanie BUR jest idealnym rozwiązaniem, umożliwiającym podnoszenie kwalifikacji przy minimalnym wkładzie własnym. Szkolenia, wsparte środkami z BUR, przyczyniają się nie tylko do osobistego rozwoju uczestników, ale także do efektywniejszego funkcjonowania przedsiębiorstw na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Kto może skorzystać z dofinansowania BUR?

BUR otwiera swoje drzwi dla szerokiego spektrum biznesu. Od mikroprzedsiębiorstw, przez małe i średnie firmy, aż po duże korporacje w określonych sytuacjach. Dodatkowo, program regionalny udostępnia środki również dla osób prywatnych, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla różnorodnych potrzeb rozwojowych.

Procedura aplikacyjna - Twój przewodnik do dofinansowania BUR

Aby uzyskać dofinansowanie, konieczne jest staranne wypełnienie wniosku rejestracyjnego. Kluczowe jest dostosowanie aplikacji do specyfiki regionu, w którym zlokalizowana jest firma wnioskodawcy. Proces aplikacyjny wymaga precyzyjności i zrozumienia wymogów, co jest decydujące w osiągnięciu pozytywnego wyniku.

Harmonogram naboru wniosków

Terminy przyjmowania wniosków zależą od wybranego programu - regionalnego czy krajowego. Aby być na bieżąco z aktualnymi datami naboru, zaleca się regularne odwiedzanie strony [https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/](https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/), która dostarcza szczegółowych informacji.

Poziom wsparcia finansowego w ramach BUR

Firmy aplikujące o dofinansowanie BUR mogą liczyć na pokrycie do 80% wartości szkolenia. Taki poziom wsparcia znacząco zmniejsza finansowe obciążenie przedsiębiorstwa, umożliwiając jednocześnie realizację wysokiej jakości szkoleń.

Proces otrzymania dofinansowania w BUR – krok po kroku

Program Regionalny

1. Wybór szkolenia: Znajdź szkolenie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.
2. Kontakt z operatorem: Nawiąż współpracę z odpowiednim operatorem.
3. Podpisanie umowy: Sfinalizuj umowę i przygotuj się do szkolenia.
4. Realizacja i ocena szkolenia: Weź udział i oceniaj szkolenie.
5. Rozliczenie umowy: Przeprowadź rozliczenie po zakończeniu szkolenia.

Program Krajowy

1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego: Starannie przygotuj i złoż aplikację.
2. Przekazanie wymaganych dokumentów: Zbierz i dostarcz niezbędne dokumenty.
3. Wybór szkolenia: Zdecyduj, które szkolenie najlepiej odpowiada na potrzeby firmy.
4. Podpisanie umowy: Umowa stanowi kluczowy element procesu.
5. Realizacja i ocena szkolenia: Skorzystaj ze szkolenia i oceniaj jego jakość.
6. Rozliczenie umowy: Zakończ proces przez dokładne rozliczenie.

Robert Osinski

Polecam zainteresowanym, profesjonalne podejście do szkolenia, miła atmosfera, wykładowcy pan Zbyszek i Piotrek zaje ...fajni. Jeszcze raz polecam.

Jarek Zając

Profesjonalnie, szybko i bezproblemowo przeprowadzone kursy. Polecam

Patryk Wasielk

Serdecznie Polecam, Pan Maciej świetnie prowadzi zajęcia teoretyczne. Praktyka, poświęcają czas, wszystko wytłumaczą.