Doradztwo i stosowanie środków ochrony roślin

Oferta, którą Państwu przedstawiamy  poświęcona jest szkoleniom z zakresu środków ochrony roślin. Skierowana jest do:
1. Profesjonalnych użytkowników środków ochrony roślin- zgodnie z ustawą mają obowiązek ukończenia szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin.
2. Sprzedawców środków ochrony roślin oraz doradców rolniczych - zgodnie z ustawą mają obowiązek ukończenia szkolenia w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin.
3. Osób prowadzących badania sprawności technicznej opryskiwaczy- zgodnie z ustawą są zobowiązani do ukończenia szkolenia w zakresie badań sprawności technicznej sprzętu przeznaczonego do stosowania środków ochrony roślin.

Proponujemy weekendowe szkolenie w formie online (dla części teoretycznej) oraz w formie zajęć praktycznych (wraz z egzaminem końcowym) w jednym z naszych oddziałów.

Działając zgodnie z rozporządzeniem MRiRW z dnia 8 maja 2013 r. na podstawie art. 72 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. poz. 455 z późn. zm. osoby wykonujące zabiegi ochrony roślin w rolnictwie lub w leśnictwie powinny mieć ukończone w tym celu stosowne szkolenie. Obowiązkowe przeszkolenie – zgodnie z ww. przepisami – obejmuje zarówno sprzedawców jak i profesjonalnych użytkowników środków ochrony roślin (ŚOR).

Termin ważności uprawnień:
Szkolenia uprawniające do nabywania oraz stosowania ŚOR podstawowe lub uzupełniające, jak również w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin oraz w zakresie integrowanej produkcji roślin, które ukończyły stosowne szkolenia certyfikaty zachowują ważność przez okres 5 lat. Ze szkoleń zwolnione są osoby posiadające zaświadczenie wydane przez szkołę ponadgimnazjalną lub szkołę wyższą stwierdzające, że w osoby te w trakcie nauki szkolone były w danym zakresie. Uprawnienia zachowują swoją ważność przez okres 5 lat o uzyskania wykształcenia lub kwalifikacji.

0001Jesteśmy w stanie w przypadku utworzenia się grupy zorganizować
szkolenie w dowolnym miejscu Polski.

tel.731 611 112

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikających z regulacji prawnych proponujemy w przystępnych cenach certyfikowane szkolenia z zakresu doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin w Rzeczpospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego typu szkolenia oraz szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin w Rzeczpospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego typu szkolenia. Nasza instytucja szkoleniowa działa na terenie Polski w kilku województwach, jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego od 10-ciu lat na rynku, posiadamy m.in. wpis do rejestru Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektoru Ochrony Roślin i Nasiennictwa upoważniający naszą placówkę do prowadzenia szkoleń na terenie wszystkich województw w Polsce oraz szereg rekomendacji.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy, drogą mailową: spectra.szkolenia@gmail.com oraz poprzez kontakt telefonicznycelem rezerwacji miejsc.
tel.731 611 112

Szkolenia z zakresu ochrony roślin

Kurs na zastosowania środków ochrony roślin