Cofnij do listy dofinansowań
SPECTRA - szkolenia przewóz zwierząt, SEP, spawalnicze, wodne, leśne, kosmetyczne, zawodowe

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - Rozwijaj swoją firmę dzięki dofinansowaniu!

Odkryj potęgę dofinansowania z KFS dla Twojej firmy

W dynamicznym świecie biznesu ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) oferuje wyjątkową okazję do zwiększenia kompetencji zarówno pracodawców, jak i ich pracowników przy minimalnym wkładzie finansowym ze strony firmy. Szkolenia wspierane przez KFS są strategiczną inwestycją w rozwój umiejętności, co przekłada się na większą wydajność i konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku.

Kto może skorzystać z dofinansowania KFS?

KFS stanowi wyjątkową szansę dla każdej firmy, która zatrudnia co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę. Dzięki temu, zarówno małe, średnie, jak i większe przedsiębiorstwa mają możliwość uzyskania finansowego wsparcia w rozwoju swoich zespołów.

Procedura aplikowania o środki z KFS

Aplikowanie o dofinansowanie z KFS to proces wymagający starannego przygotowania. Kluczowym krokiem jest złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku do Powiatowego Urzędu Pracy odpowiedzialnego za region, w którym znajduje się siedziba firmy. Przygotowanie kompletnego wniosku to fundament sukcesu w uzyskaniu wsparcia.

Terminy składania wniosków - nie przegap okazji!

Typowo, wnioski o dofinansowanie KFS są przyjmowane w okresie od stycznia do lutego każdego roku. Jednakże, każdy Powiatowy Urząd Pracy może wyznaczać własne, indywidualne terminy, dlatego niezbędne jest regularne śledzenie ogłoszeń, aby nie przegapić tej okazji.

Poziom wsparcia finansowego - maksymalizuj korzyści

Dofinansowanie w ramach KFS może pokryć od 80% do nawet 100% wartości szkolenia, z limitem do 300% przeciętnego wynagrodzenia na uczestnika. Szczególnie atrakcyjne jest pełne 100% dofinansowanie dostępne dla mikroprzedsiębiorstw.

Proces uzyskania dofinansowania KFS - krok po kroku

1. Przygotowanie wniosku: Zadzwoń do nas, pomożemy przygodować dla Ciebie cały wniosek.
2. Składanie wniosku: Złożenie wniosku do odpowiedniego Powiatowego Urzędu Pracy w wyznaczonym terminie.
3. Oczekiwanie na decyzję: Zazwyczaj urzędy pracy rozpatrują wnioski do 30 dni od daty zakończenia naboru wniosków.
4. Podpisanie umowy: W przypadku pozytywnej decyzji, podpisz umowę z PUP.
5. Realizacja szkolenia: Zorganizujemy i przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie zgodnie ze wszystkimi wytycznymi, które wymaga Urząd Pracy.
6. Rozliczenie z PUP: Po zakończeniu szkolenia wystawimy wszystkie dokumenty które musisz przedłożyć przed Urząd Pracy.

Osiągnij sukces dzięki Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu! Wykorzystaj dofinansowanie KFS, aby zainwestować w rozwój swojej firmy i zespołu, co zaowocuje długofalowym wzrostem i lepszym dostosowaniem do wymogów rynku. Zacznij działać już dziś!

Jarek Zając

Profesjonalnie, szybko i bezproblemowo przeprowadzone kursy. Polecam

Patryk Wasielk

Serdecznie Polecam, Pan Maciej świetnie prowadzi zajęcia teoretyczne. Praktyka, poświęcają czas, wszystko wytłumaczą.

Robert Osinski

Polecam zainteresowanym, profesjonalne podejście do szkolenia, miła atmosfera, wykładowcy pan Zbyszek i Piotrek zaje ...fajni. Jeszcze raz polecam.