O NAS

SPECTRA Szkolenia Specjalistyczne - Doskonała Jakość i Doświadczenie od 2007 Roku

SPECTRA Szkolenia Specjalistyczne to ceniona firma szkoleniowa, która ma zaszczyt działać na rynku już od 2007 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera w dziedzinie szkoleń specjalistycznych. Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobywać niezbędne kwalifikacje.

Nasza Oferta Szkoleń:

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne kursy, które pozwalają rozwijać się w wielu branżach. Oferujemy m.in.:

• Szkolenia dla Operatorów Maszyn do Prac Budowlanych i Drogowych - Zapewniamy kompleksowe kursy dla operatorów maszyn budowlanych i drogowych, które są kluczowe dla bezpiecznej i efektywnej pracy.

• Szkolenia dla Operatorów Maszyn Leśnych i Rolniczych - Nasze kursy przygotowują do profesjonalnej pracy w sektorze leśnym i rolniczym, dostarczając niezbędnych umiejętności.

• Szkolenia dla Operatorów Urządzeń Transportu Bliskiego - Oferujemy kursy dla operatorów wózków widłowych, suwnic, podestów i innych urządzeń transportu bliskiego, co jest niezbędne w wielu branżach.

• Szkolenia dla Spawaczy - Nasze szkolenia spawalnicze prowadzone są przez ekspertów w dziedzinie spawania, co gwarantuje wysoką jakość nauki.

• Szkolenia dla Instalatorów SEP - Dla tych, którzy dążą do uzyskania kwalifikacji w dziedzinie instalacji elektrycznych, oferujemy specjalistyczne kursy.

• Szkolenia dla Przewoźników Zwierząt - Nasze szkolenia przygotowują do przewozu zwierząt, spełniając wszelkie standardy i wymagania.

• Inne Specjalistyczne Szkolenia - Szczegóły naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nasi Doświadczeni Instruktorzy

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasi instruktorzy posiadają ogromną wiedzę praktyczną, co gwarantuje skuteczną naukę i przygotowanie kursantów do egzaminów końcowych.

Oddziały w Różnych Miastach

Jesteśmy obecni w wielu miastach, m.in. Trójmieście, Chełmie, Lublinie, Zamościu, Warszawie/Legionowie, Janowie Lubelskim, Częstochowie oraz Skarżysku-Kamiennej. Nasza rosnąca sieć oddziałów umożliwia łatwy dostęp do naszych profesjonalnych szkoleń na terenie całego kraju.

Nasze Certyfikaty i Akredytacje:

• Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.26/00008/2013, co potwierdza naszą legalność i profesjonalizm.
  • Nasza firma figuruje w Rejestrze Niepublicznych Placówek Kształcenia Ustawicznego pod numerem ewidencyjnym EK.4330.11.24, co świadczy o naszym zobowiązaniu wobec edukacji ustawicznej.

• Jesteśmy zarejestrowani jako Przedsiębiorcy Prowadzący Ośrodek Szkolenia pod numerem 24, co pozwala nam oferować szkolenia okresowe i kwalifikacje wstępne.

• Posiadamy System Zarządzania Jakością ISO o numerze 24/2013 zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości.

• Nasze szkolenia są akredytowane przez Kuratora Oświaty oraz Warszawski Instytut Technologiczny Łukasiewicz, co jest gwarancją ich wysokiej jakości i zgodności z obowiązującymi standardami.

Skontaktuj Się Z Nami

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnymi szkoleniami specjalistycznymi, to SPECTRA Szkolenia Specjalistyczne są Twoim pewnym wyborem. Skontaktuj się z najbliższym oddziałem, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zarezerwować miejsce na szkoleniu.