Cofnij do listy dofinansowań
SPECTRA - szkolenia przewóz zwierząt, SEP, spawalnicze, wodne, leśne, kosmetyczne, zawodowe

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Bon Szkoleniowy

Przewodnik po Bonie Szkoleniowym: Jak Skutecznie Inwestować w Swoją Karierę?

Od Bezrobocia do Rozwoju Kariery: Bony Szkoleniowe - Twoja Ścieżka do Sukcesu

Czy szukasz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Bony szkoleniowe to potężne narzędzie wspierające bezrobotnych w ich drodze do wymarzonej kariery. Stworzone przez ustawę o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, bony te otwierają drzwi do edukacji i zatrudnienia, zapewniając niezbędne finansowanie i wsparcie. Przyjrzyjmy się, jak możesz wykorzystać te środki na rzecz swojej przyszłości zawodowej!

Kto Może Skorzystać z Bonów Szkoleniowych?

Młodzi i Aspirujący: Nowe Horyzonty Dla Osób do 30 Roku Życia

Bon szkoleniowy jest dostępny dla każdego bezrobotnego zarejestrowanego w powiatowym urzędzie pracy, który nie przekroczył 30 roku życia. Warunkiem jest złożenie wniosku o bon oraz przekonanie urzędu pracy o swoim zaangażowaniu w poszukiwanie zatrudnienia po zakończeniu szkolenia.

Jakie Są Warunki Uzyskania Bonu?

Indywidualny Plan Działania: Klucz do Twojej Przyszłości

Każdy kandydat na szkolenie musi opracować indywidualny plan działania (IPD), który jest podstawą do przyznania i realizacji bonu szkoleniowego. Starosta określa termin ważności bonu, zapewniając, że jest on dostosowany do Twoich potrzeb i celów zawodowych.

Jakie Są Korzyści z Bonu Szkoleniowego?

Inwestycja w Ciebie: Pokrycie Kosztów i Stypendium

Bon szkoleniowy gwarantuje finansowanie nie tylko samego szkolenia (do wysokości 100% przeciętnego wynagrodzenia), ale również pokrycie kosztów związanych z badaniami lekarskimi, transportem, a nawet zakwaterowaniem, jeśli zajęcia odbywają się poza Twoim miejscem zamieszkania.

Czym Jest Szkolenie Finansowane z Bonu?

Edukacja Zorientowana na Praktykę: Skoncentrowane Kursy Zawodowe

Szkolenia finansowane w ramach bonu odbywają się w formie kursów, które oferują przynajmniej 25 godzin zegarowych nauczania tygodniowo. Każda instytucja szkoleniowa musi być zarejestrowana w odpowiednim rejestru, zapewniając wysoki standard edukacji.

Dlaczego Warto Wykorzystać Bon Szkoleniowy?

Rozwijaj Się i Osiągaj Sukcesy: Twoja Szansa na Zmianę

Bony szkoleniowe to nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycja w Twój rozwój zawodowy i osobisty. Wykorzystując te środki, otwierasz drzwi do nowych możliwości, zdobywasz cenne umiejętności i zwiększasz swoje szanse na sukces na rynku pracy.

Pamiętaj: Bony Szkoleniowe to Inwestycja w Twoją Przyszłość!

Rozważając bon szkoleniowy, pamiętaj, że jest to więcej niż pomoc finansowa. To krok w stronę realizacji Twoich aspiracji zawodowych. Nie przegap tej szansy na rozwój, wykorzystaj bon szkoleniowy i zmierz ku przyszłości, którą sam sobie zaplanujesz!

Podstawa Prawna:

- Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1482 z późn. zm.),
- Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 667).

Robert Osinski

Polecam zainteresowanym, profesjonalne podejście do szkolenia, miła atmosfera, wykładowcy pan Zbyszek i Piotrek zaje ...fajni. Jeszcze raz polecam.

Ireneusz Górniak

Profesjonalne centrum szkolenia, gorąco polecam. Doświadczona kadra dydaktyczna. Super praktyki.

Dawid

Przygotowanie do egzaminu perfekcyjne. Zdane za pierwszym. Polecam!!!