Urządzenia transportu bliskiego

UWAGA!

Dotyczy ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych:

Oto co powinieneś wiedzieć
02 październik 2023 minął termin składania wniosków o przedłużenie ważności ZAŚWIADCZEŃ KWALIFIKACYJNYCH do obsługi urządzeń podlegających pod UDT (wózki jezdniowe, podesty przejezdne, HDS, dźwigi itp. itd.)

W świetle przepisów wszystkie zaświadczenia kwalifikacyjne wydane przed dniem 01.06.2019 r. tracą swoją ważność w dniu 1 stycznia 2024 roku. Natomiast zaświadczenia kwalifikacyjne wydane po 01.06.2019 r. tracą ważność zgodnie z datą na zaświadczeniu.
Wielu z Was zastanawia się, co to oznacza, jak to rozumieć, oraz jakie kroki podjąć, by nadal zgodnie z prawem wykonywać swoją pracę. Poniżej przedstawiam odpowiedź.

Czym są zaświadczenia kwalifikacyjne?
Zaświadczenia kwalifikacyjne są dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje osoby do obsługi konkretnego urządzeia. W wielu branżach odpowiednie kwalifikacje są wymagane, aby zagwarantować bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac.

Co zrobić, jeśli przegapiłeś termin?
2 października 2023 roku upłynął ostateczny termin, w którym można było złożyć wniosek o przedłużenie ważności tych zaświadczeń. Jeśli nie zdążyłeś tego zrobić- trudno, czasu już nie cofniesz i ważność Twojego zaświadczenia wygaśnie 1.01.2024... ale... z pomocą naszej firmy istnieje możliwość szybkiego uzyskania nowego zaświadczenia kwalifikacyjnego lub nawet poszerzenia zakresu swoich kwalifikacji.

W tym celu konieczne jest zgłoszenie się do naszej firmy, jednej z czołowych firm w Polsce zajmujących się szkoleniami kwalifikacyjnymi. Nasi pracownicy zajmą się całym procesem zgłoszenia Cię do egzaminu UDT. Nie będziesz musiał załatwiać żadnych formalności z tym związanych - zajmiemy się całym tym procesem od a do z

Ponieważ na przestrzeni ostatnich lat znacznie zmienił się sposób oraz zakres egzaminowania przez komisje UDT, niezbędne będzie przejście nowego kursu. Ale nie martw się, w naszej firmie po szybkim wprowadzeniu w formie wykładów w nową tematykę, otrzymasz indywidualny dostęp do obowiązujących testów egzaminacyjnych on-line i w krótkim czasie będziesz gotów do egzaminu końcowego. Wierz mi że taki sposób przygotowania powoduje że około 98 % kursantów zdaje ten egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) za pierwszym razem. Cały proces trwa od 14 do 30 dni (zależy jak szybko UDT wyznaczy egzamin) . Im szybciej się zdecydujesz tym lepiej, tym szybciej znów będziesz się cieszył posiadaniem niezbędnych uprawnień.

Jak się zgłosić?
Osoby zainteresowane przystąpieniem do szkolenia mają dwie opcje:
Można zapisać się na szkolenie online poprzez link dostępny w artykule poniżej.
Alternatywnie, można także skontaktować się bezpośrednio naszą firmą, dzwoniąc pod numer telefonu 450 150 750. i wybrać oddział który będzie Ci najbliższy.
Mamy wiele oddziałów !!! Jesteśmy mobilni i w przypadku grup dojedziemy do Was !!! Zrobimy to szybko i naprawdę profesjonalnie !!! Mamy wieloletnie doświadczenie !!!

A Ile to kosztuje ?
Na naszej stronie znajdziecie cennik szkoleń. Ale pamiętajcie że w przypadku grup szkoleniowych, zakładów, kilku kolegów których spotkała podobna sytuacja - zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny i na pewno będziecie zadowoleni .
Podsumowując, choć wiele osób może poczuć się przytłoczonych zmieniającymi się regulacjami dotyczącymi zaświadczeń kwalifikacyjnych. Kluczem jest działanie teraz, aby uniknąć przyszłych komplikacji i zapewnić sobie możliwość kontynuacji kariery zawodowej.
W kolejnym artykule ponownie przypomnę co zrobić jeśli posiadasz imienne pozwolenie do kierowania wózkiem jezdniowym oraz kiedy one wygasają . Do zobaczenia !

Link do oferty szkoleń UDT : https://www.spectra.edu.pl/kursy,szkolenia-udt,6.html