Cofnij do listy kursów

Dezynfekcja środków transportu

Szkolenie skierowane jest do przewoźników transportujących m.in. pasze, artykuły spożywcze lub zwierzęta. Prawo nakłada na nich konieczność przeprowadzenia dezynfekcji przed załadunkiem transportowanego towaru.

Celem szkolenia jest zapoznanie się: z obowiązującą ustawą dotyczącą mycia i dezynfekcji wszystkich środków  transportu służących do przewozu artykułów spożywczych, pasz a w szczególności zwierząt zgodnie  z zasadami systemu  HACCP.  Przedstawione zostaną także zagadnienia związane z dobrymi praktykami higienicznymi oraz ich rola w prawidłowym przeprowadzaniu dezynfekcji powierzchni transportowych.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz Zaświadczenie MEN wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Sprawdź również: Kierowca konwojent przeworzący żywe zwierzęta

Podstawa prawna: ustawa dotyczącą mycia i dezynfekcji wszystkich środków  transportu służących do przewozu artykułów spożywczych, pasz a w szczególności zwierząt zgodnie  z zasadami systemu  HACCP.

CENA
Aby zobaczyć cenę wybierz bazę
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dla tego szkolenia są dostępne materiały do nauki ON-LINE

Zapisz się na szkolenie

Skąd Pan/Pani wie o szkoleniach SPECTRA?
Facebook
Spotted
Internet - strona www
OLX
Od znajomych
Inne
Pozostałe szkolenia w kategorii
Szkolenia weterynaryjne
X
Witaj! Niepewny co do wyboru szkolenia? Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą.