Cofnij do listy kursów

Kurs na kierowca konwojent przewożący żywe zwierzęta

Szkolenie odbywa się metodą on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Opracowane przez nas narzędzia pozwalają na takie rozwiązanie i mają pełną aprobatę PIW. Celem tego szkolenia jest przygotowanie kierowców konwojentów do humanitarnej obsługi zwierząt podczas transportu zgodnie z rozporządzeniem 1/2005. Szkolenie trwa 1 dzień i kończy się egzaminem w formie testu, a uczestnicy szkolenia otrzymują licencje (w języku polskim i angielskim) kierowcy-konwojenta wydaną przez powiatowego lekarza weterynarii. Licencja ta jest legitymacją upoważniającą do wykonywania czynności związanych z transportem zwierząt na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Jest ona honorowana przez służby weterynaryjne oraz inspekcje transportu drogowego.

Za przewóz zwierząt bez wymaganej licencji grozi kara grzywny w wysokości 10 500,00  zł.

Niniejsza licencja obejmuje zezwolenie na transport takich zwierząt jak: koni bydła psów kurcząt drobiu świń owiec ryb itd.

Osoby które odbywają to szkolenie interesują się również: Dezynfekcja środków transportu

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997r. o ochronie zwierząt (Dz. U. z 2003r Nr 106 poz.1002 z poźn. zm.) Zgodnie z Rozporządzeniem Rady (WE) NR 1/2005 z dn. 22 grudnia 2004 r. w sprawie ochrony zwierząt podczas transportu i związanych z tym działań oraz zmieniające dyrektywy  64/432/EWG i 93/119/WE oraz rozporządzenie ( WE) NR 1255/97

CENA
Aby zobaczyć cenę wybierz bazę

Szkolenie ONLINE

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dla tego szkolenia są dostępne materiały do nauki ON-LINE

Zapisz się na szkolenie

Szkolenie ONLINE
Skąd Pan/Pani wie o szkoleniach SPECTRA?
Facebook
Spotted
Internet - strona www
OLX
Od znajomych
Inne
Pozostałe szkolenia w kategorii
Szkolenia weterynaryjne
X
Witaj! Niepewny co do wyboru szkolenia? Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą.