Cofnij do listy kursów

Kurs na koparki kl. I powyżej 25 ton

  • Nasz kurs skierowany jest do osób, które chcą zdobyć uprawnienia do obsługi wszystkich typów koparek klasy I.

  • Oferujemy kompleksowe szkolenie obejmujące zajęcia teoretyczne i praktyczne, prowadzone w naszych nowoczesnych salach dydaktycznych oraz na specjalnie przygotowanych poligonach.

  • Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego, który przeprowadza Komisja powołana przez Sieć Badawczą Łukaszewicz, otrzymasz cenne świadectwo ukończenia kursu oraz KSIĄŻECZKĘ OPERATORA, otwierającą drzwi do pracy z koparkami klasy I różnych typów.

Uzyskując te uprawnienia, masz swobodę pracy z różnymi rodzajami koparek jednonaczyniowych, bez ograniczeń dotyczących ich tonażu. Nasze szkolenie pozwoli Ci rozpocząć karierę jako wykwalifikowany operator koparek klasy I.

Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu zajęć do nieprzewidywalnych okoliczności, takich jak choroba instruktora lub awaria maszyny. Informujemy naszych uczestników o ewentualnych zmianach w planie zajęć tak szybko, jak tylko to możliwe, aby zapewnić ciągłość szkolenia.

Pamiętaj, że nasze szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień do obsługi wielu różnych maszyn w jednym kursie!

Kurs OPERATORA KOPARKOŁADOWARKI realizujemy zgodnie z oficjalnie zatwierdzonym programem szkolenia opracowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny. Dodatkowo, spełniamy wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy przy eksploatacji maszyn oraz innych urządzeń technicznych stosowanych w pracach ziemnych, budowlanych i drogowych.

CENA
Aby zobaczyć cenę wybierz bazę
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dla tego szkolenia są dostępne materiały do nauki ON-LINE

Zapisz się na szkolenie

Skąd Pan/Pani wie o szkoleniach SPECTRA?
Facebook
Spotted
Internet - strona www
OLX
Od znajomych
Inne
Pozostałe szkolenia w kategorii
Szkolenia maszyny budowlane
X
Witaj! Niepewny co do wyboru szkolenia? Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą.