Cofnij do listy kursów

Kurs na ładowarki kl. III do 20 ton

  • Nasz kurs skierowany jest do osób, które chcą zdobyć uprawnienia do obsługi wszystkich typów ładowarek klasy III.

  • Oferujemy kompleksowe szkolenie, które obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, prowadzone w naszych nowoczesnych salach dydaktycznych oraz na specjalnie przygotowanych poligonach.

  • Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego, przeprowadzanego przez Komisję powołaną przez Sieć Badawczą Łukaszewicz, otrzymasz cenne świadectwo ukończenia kursu oraz KSIĄŻECZKĘ OPERATORA, otwierającą drzwi do pracy z ładowarkami klasy III różnych typów.

Posiadając te uprawnienia możesz pracować : ładowarką jednonaczyniową do 20 ton masy maszyny.

UWAGA!

Chciałbyś zdobyć najwyższe uprawnienia do obsługi tych maszyn jednocześnie? W naszym ośrodku to możliwe. Podczas naszego szkolenia przygotujemy Cię do egzaminu tak, że będziesz mógł uzyskać uprawnienia najwyższej klasy bez konieczności zdobywania niższych. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby dowiedzieć się więcej.

Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu zajęć do nieprzewidywalnych okoliczności, takich jak choroba instruktora lub awaria maszyny. Informujemy naszych uczestników o ewentualnych zmianach w planie zajęć tak szybko, jak tylko to możliwe, aby zapewnić ciągłość szkolenia.

Pamiętaj, że nasze szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień do obsługi wielu różnych maszyn w jednym kursie!

Kurs OPERATORA KOPARKOŁADOWARKI realizujemy zgodnie z oficjalnie zatwierdzonym programem szkolenia opracowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny. Dodatkowo, spełniamy wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy przy eksploatacji maszyn oraz innych urządzeń technicznych stosowanych w pracach ziemnych, budowlanych i drogowych.

CENA
Aby zobaczyć cenę wybierz bazę
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dla tego szkolenia są dostępne materiały do nauki ON-LINE

Zapisz się na szkolenie

Skąd Pan/Pani wie o szkoleniach SPECTRA?
Facebook
Spotted
Internet - strona www
OLX
Od znajomych
Inne
Pozostałe szkolenia w kategorii
Szkolenia maszyny budowlane
X
Witaj! Niepewny co do wyboru szkolenia? Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą.