Cofnij do listy kursów

Kurs na równiarki kl. I

Kurs OPERATOR RÓWNIARKI KLASY I skierowany jest do osób które chcą pozyskać nowy atrakcyjny zawód. Obecne przepisy określiły jedną  tj.  pierwszą klasę tej maszyny. Pozwala ona pracować równiarkami wszystkich typów bez ograniczenia.

Kurs obejmuje:

• Zajęcia teoretyczne realizowane w salach dydaktycznych
  • Zajęcia praktyczne realizowane na poligonach
  • Egzamin Państwowy przeprowadzany przez Komisję powołaną przez Sieć Badawczą Łukaszewicz , po którym otrzymasz świadectwo ukończenia kursu oraz KSIĄŻECZKĘ OPERATORA .

Posiadając te uprawnienia możesz pracować : równiarkami wszystkich typów bez ograniczeń.

Pamiętaj  że podczas jednego szkolenia możesz uzyskać uprawnienia na kilka maszyn.

Kurs realizujemy w oparciu o zatwierdzony przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego program szkolenia, oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

CENA
Aby zobaczyć cenę wybierz bazę
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dla tego szkolenia są dostępne materiały do nauki ON-LINE

Zapisz się na szkolenie

Skąd Pan/Pani wie o szkoleniach SPECTRA?
Spotted
Internet - strona www
OLX
Od znajomych
Pozostałe szkolenia w kategorii
Szkolenia maszyny budowlane
X
Witaj! Niepewny co do wyboru szkolenia? Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą.