Cofnij do listy kursów

Kurs na spycharki kl. I

Kurs OPERATOR SPYCHARKI KLASY I skierowany jest do osób które chcą pozyskać nowy atrakcyjny zawód oraz pracować spycharkami  wszystkich typów bez ograniczenia mocy. 

Kurs obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne realizowane w salach dydaktycznych
  • Zajęcia praktyczne realizowane na poligonach
  • Egzamin Państwowy przeprowadzany przez Komisję powołaną przez Sieć Badawczą Łukaszewicz , po którym otrzymasz świadectwo ukończenia kursu oraz KSIĄŻECZKĘ OPERATORA .

Posiadając te uprawnienia możesz pracować : wszystkimi spycharkami bez ograniczeń

UWAGA!!!

Chcesz uzyskać uprawnienia na najwyższą klasę tych maszyn za jednym razem? W naszym ośrodku to żaden problem. Podczas szkolenia przygotujemy Cię do egzaminu tak, abyś mógł za jednym razem uzyskać uprawnienia najwyższej klasy bez konieczności uzyskania klasy niższej. Więcej opowie Ci nasz pracownik. 

* - z uwagi na okoliczności od nas niezależne (choroba prowadzącego zajęcia, awaria maszyny i temu podobne ) zajęcia edukacyjne mogą być przesunięte o czym poinformujemy Państwa tak wcześnie jak to tylko możliwe. 

Pamiętaj  że podczas jednego szkolenia możesz uzyskać uprawnienia na kilka maszyn !!!

Kurs realizujemy w oparciu o zatwierdzony przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego program szkolenia, oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

CENA
Aby zobaczyć cenę wybierz bazę
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dla tego szkolenia są dostępne materiały do nauki ON-LINE

Zapisz się na szkolenie

Skąd Pan/Pani wie o szkoleniach SPECTRA?
Facebook
Spotted
Internet - strona www
OLX
Od znajomych
Inne
Pozostałe szkolenia w kategorii
Szkolenia maszyny budowlane
X
Witaj! Niepewny co do wyboru szkolenia? Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą.